3. dan ŠVN v Murski Soboti

Dragi starši!

Učenci so se po zajtrku zopet odpravili na bazen, kjer so nadgrajevali svoje plavalne sposobnosti in izpopolnjevali svoje plavalno znanje. V popoldanskih urah so se tokrat v grofovsko domovanje ali Pomurski muzej Murska Sobota odpravili učenci 4. b razreda, učenci 4. a razreda pa so pekli prekmurski kruh pereci. Aktivno smo se sproščali na igrišču ob domu in večer zaključili z igranjem tombole. Pred spanjem se dobimo v “bunkerju”, kjer delimo drug z drugim vtise o preživetem dnevu. Seveda brez prebrane pravljice za lahko noč ne gre.