4. dan ŠVN v Murski Soboti

Dragi starši!

Četrti dan šole v naravi nas je že navsezgodaj zjutraj pozdravilo sonce in nas spremljalo vse do večera.

Na bazenu so nekateri mladi plavalci pričeli s prvimi preverjanji svojega plavalnega znanja za dosego bronastega, srebrnega ali zlatega delfina.

Po kosilu in počitku je sledila dejavnost orientacija v okolici doma. Učenci so se s pomočjo preprostih zemljevidov okolice doma orientirali v naravi in iskali dogovorjene znake. Pri drugi dejavnosti pa preverili, kako spretne prste imajo in iz krep papirja izdelali za vas …  No, naj ostane presenečenje.

Ni nas grelo samo sonce, ampak tudi ljubezen. Zvečer smo bili povabljeni na “deževno poroko”.

Dan in nekako tudi bivanje v šoli v naravi v Murski Soboti smo zaključili s svojo barvito, iskrivo, otroško razigranostjo, z nasmehom na obrazu, polni novih dogodivščin in lepih spominov.