Kolesarski izpit, 20. 6. 2022

Učenci pridete v šolo s kolesom in kolesarsko opremo ob 8.30.

6. a, 6. b., 6. c in 5. c parkirate pred glavnim vhodom, 5. a in 5. b parkirata pred vhodom na razredno stopnjo.
Bodite športno oblečeni, v nahrbtniku prinesite stekleničko z vodo in poskrbite za zaščito pred soncem.
Učenci, ki iz različnih razlogov izpita ne opravljate, prav tako pridete ob 8.30. Imeli boste športni dan s krajšim pohodom v bližnji okolici šole.
Zaključili bomo okrog 12. ure.

Lep pozdrav.

Mojca Sovdat, prof. razrednega pouka