Odprta čebelja senzorna pot

Danes smo v okviru svetovnega dneva čebel imeli uradno otvoritev Čebelje senzorne poti. Senzorna pot je nastala v okviru Erasmus + projekta, v sodelovanju s partnersko šolo OŠ Slatina, ki se nahaja na dalmatinskem otoku Čiovo. V okviru otvoritve so nas obiskali učenci, uičiteljica in ravnateljica iz omenjene šole. Otvoritev je potekala v obliki izobraževalnega lova na zaklad, ki je povezoval posamezne postaje senzorne poti. Poleg lova na zaklad, so se obiskovalci preizkusili v peki mafinov skupaj z učenci 6. razreda, si ogledali šolo in navezali stike s starejšimi učenci, saj so opoldne že skupaj na igrišcu igrali košarko.

V sodelovanju z grafiterkama Vesno in Ano, so učenci izdelali dve družabni igri.

Vabljeni, da si Čebeljo senzorno pot ogledate tudi vi!

Razpored popravnih izpitov v jesenskem roku

Dragi učenci,

na pedagoški konferenci v sredo, 3.7.2024 smo sprejeli sklep o razporedu popravnih izpitov v jesenskem izpitnem roku. Popravne izpite bo mogoče opravljati od torka, 27. 8. 2024, do petka, 30. 8. 2024 po naslednjem razporedu..