Javni poziv za možnost prijave na razpis za dodelitev računalnikov v izposojo

Spoštovani starši in skrbniki,

spodaj v prilogi Vam posredujemo javni poziv Ministrstva za digitalno preobrazbo o možnosti dodelitve nove računalniške opreme za 2 leti.

Pomembno je vedeti, da se morate na razpis prijaviti sami, in sicer najkasneje do 22. 6. 2024, pri tem pa bodo upoštevali vrstni red prispelih prijavZato je pomembno, da prijavo pošljete takoj, če se za to odločite.

Še eno opozorilo: do računalnikov so upravičeni tisti starši, ki prejemajo otroški dodatek in so razporejeni v 1. dohodkovni razred ter imajo vsaj enega šoloobveznega otroka.

PRILOGA

Razpored popravnih izpitov v jesenskem roku

Dragi učenci,

na pedagoški konferenci v sredo, 3.7.2024 smo sprejeli sklep o razporedu popravnih izpitov v jesenskem izpitnem roku. Popravne izpite bo mogoče opravljati od torka, 27. 8. 2024, do petka, 30. 8. 2024 po naslednjem razporedu..