GIMNAZIJA ŠIŠKA – srečanje ZOOM in informativni dan

Spoštovani

na Gimnaziji Šiška se zavedamo, da je izbira nadaljnje izobraževalne poti za vaše devetošolce izjemnega pomena, zato smo že pred informativnima dnevoma pripravili srečanji, ki bosta potekali na daljavo (aplikacija Zoom).

Srečanji bosta:

·         v torek, 17. 1. 2023, ob 18.00 (POVEZAVA NA SREČANJE) in

·         v sredo, 1. 2. 2023, ob 19.00 (POVEZAVA NA SREČANJE).

Ker si zares želimo, da nas devetošolci dobro spoznajo, smo zbrali najpomembnejše informacije o Gimnaziji Šiška na enem mestu. Prenesejo si jih lahko na povezavi TUKAJ.

Informativna dneva za vpis za šolsko leto 2023/2024 bosta 17. in 18. 2. 2023 po naslednjem razporedu:

• petek, 17. 2. 2023, ob 9.00 – gimnazija/š (športni oddelki);
  • petek, 17. 2. 2023, ob 10.30 – gimnazija (splošni oddelki);
  • petek, 17. 2. 2023, ob 12.00 – nogometni oddelek internatskega tipa in dekliški nogometni oddelek;
  • petek, 17. 2. 2023, ob 15.00 – gimnazija/š (športni oddelki) in gimnazija (splošni oddelki);
  • sobota, 18. 2. 2023, ob 9.00 – gimnazija/š (športni oddelki) in gimnazija (splošni oddelki).

Informacije o naši šoli in vpisu najdete na naši spletni strani v rubriki Vpis. Vabimo vas, da nas obiščite tudi na:

Vse povezave do spletnih predstavitev bodo objavljene dan pred dogodkom na spletni strani Gimnazije Šiška (www.gimnazija-siska.si) v rubriki ZADNJE NOVICE.

Devetošolci, ne pozabite pa nas spremljati tudi na Instagramu in Facebooku.