Veseli december, licitacija

LICITACIJA

Veseli december

Ob 17. uri boste lahko na prireditvi v jedilnici šole uživali v Muzikalu Pepelka in nastopu Rock Mulčkov, nato pa sledijo srečelov in licitacija, prodaja sladkih dobrot ter klepet v čajnici.

VLJUDNO VABLJENI

Kako bo potekala licitacija?

Dragi obiskovalci,

vabimo vas, da pokukate v zbirko predmetov, ki smo jih ob tej priložnosti zbrali in pripravili za licitacijo v okviru letošnje prireditve Veseli december.

Kako licitirati? Pozorno si oglejte razstavne eksponate. Če vam je kateri med njimi še posebej, všeč si ga zapomnite in za ta predmet tudi licitirajte ob napovedani licitaciji, ki bo potekala v torek, 12.12.2023, po 17.uri v jedilnici šole.

Vsa zbrana donirana sredstva bodo namenjena Šolskemu skladu.

Prijazno vabljeni.
Učenci in kolektiv OŠ Nove Jarše.

Katalog izdelkov za licitacijo